Výsledky hlasování o nejhezčí vánoční stromeček Havlíčkova kraje

poslední aktualizace: 2.1.2019

 

Bez stromečku nejsou Vánoce

Od úterý 18. prosince do pátku 28. prosince 2018 probíhala v  prostorách budovy bývalé školy Studnice výstava s názvem „Bez stromečku nejsou Vánoce“. Jednalo se již o desátý ročník této oblíbené výstavy, kterou vždy pořádá vítěz uplynulého ročníku společně s místní akční skupinou Havlíčkův kraj o.p.s. Bývalá škola voněla sváteční atmosférou. Nechyběla vánoční výzdoba, cukroví a o kulturní program se postaraly místní děti. Je až s podivem kolik se nalezne v obci čítající 454 obyvatel ochotných lidí zapojit se do společné akce. Za to studnickým patří veliké poděkování!

Rozhodování návštěvníků nebylo vůbec jednoduché, vždyť si každý musel vybrat v konkurenci 16 stromečků pouze jeden. Celkem bylo odevzdáno 283 hlasovacích lístků.

Vítězem se stal stromeček z Městské knihovny Ždírec nad Doubravou s počtem 40 hlasů, na druhém místě se umístil originální stromeček z Obce Sazomín s počtem 34 hlasů a na třetím místě stromeček ZŠ Sobíňov s počtem 33 hlasů.

Gratulujeme vítězům, děkujeme za účast všem ostatním a budeme se těšit na 11. ročník, který proběhne v roce 2019 ve Ždírci nad Doubravou.

 

 

 

Evropská unie
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Program rozvoje venkova
LEADER
místní Agenda 21
podpořil Kraj Vysočina
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
NS MAS ČR
Sdílejte stránku: