Podpora lokální ekonomiky skrze prezentaci místních podnikatelů na webu REGIONY SOBĚ!

poslední aktualizace: 8.6.2020

 

Podpora lokální ekonomiky skrze prezentaci místních podnikatelů na webu REGIONY SOBĚ!

Místní akční skupina Havlíčkův kraj, o.p.s. se zapojila do projektu Národní sítě Místních akčních skupin České republiky s názvem REGIONY SOBĚ. Jedná se o projekt na podporu lokální ekonomiky skrze prezentaci místních podnikatelů na webu http://www.regionysobe.cz/. Zde si každý může vyhledat podnikatele a podniky z různých odvětví (obchody a prodejny - potraviny a přírodní produkty - řemesla - rukodělné výrobky - služby - stravování a ubytování), a to nejenom ty, kteří působí na území MAS Havlíčkův kraj, ale i po celé České republice. Zákazník získá přehled o službách, které určitá lokalita nabízí, ale také možnost kontaktovat podnikatele a podpořit ho koupí voucheru. Podnikatel po zaplacení vystaví zákazníkovi fakturu, kterou mu pošle e-mailem spolu s příslušným voucherem.

Cílem není jen propagovat tisíce drobných regionálních producentů, ale vytvořit i unikátní databázi toho nejkvalitnějšího, co české regiony nabízí a co je třeba zachovat a podporovat. 

Prezentace každého podnikatele na webu bude zdarma a bude zahrnovat identifikační a kontaktní údaje, informace o činnosti a sortimentu, fotografie a umístění na mapě ČR.

V případě, že máte zájem o prezentaci na webu REGIONY SOBĚ, prosím, kontaktujte správce webu Kateřinu Niklfeldovou na e-mailové adrese niklfeldova@havlickuvkraj.cz, telefon 722 945 540.

 

FORMULÁŘ k vyplnění naleznete zde. K vyplněnému formuláři pošlete v příloze i fotografie ke zveřejnění.

Vyplněné formuláře zasílejte na e-mailovou adresu: niklfeldova@havlickuvkraj.cz.

K rozvoji regionu můžeme přispět také my všichni!

Evropská unie
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Program rozvoje venkova
LEADER
místní Agenda 21
podpořil Kraj Vysočina
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
NS MAS ČR
Sdílejte stránku: